A Nextent Informatika Zrt. egy innovatív, saját fejlesztőcsapattal rendelkező cég.

Vezető informatikai tanácsadási, rendszerfejlesztési és integrátori szolgáltatásokat kínálunk a közép- és nagyvállalati szektor számára.

Főbb tevékenységi területeink az üzleti döntéstámogatás, innovatív technológiák alkalmazása, adattárházak és jutalékelszámoló rendszerek építése, üzleti folyamatokat támogató tevékenység és integrációs megoldások, hangbányászat, tanácsadás, alkalmazástámogatás, projektmenedzsment és egyedi alkalmazások fejlesztése.

Amit kínálunk

  • lendületes csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • rugalmas munkakörülmények,
  • fejlődési lehetőség,
  • változatos fejlesztési feladatok,
  • emberközpontú vezetés

A munkakör célja

  • analitikai és adatbányászati elemzésekben való részvétel,
  • konzultációs tevékenység az elemzések eredményeinek üzleti alkalmazásában,
  • részvétel kutatásokban, új módszertanok létrehozásában,
  • adattárház fejlesztés, illetve integráció Hadooppal és megannyi komponensével,
  • data lake és data pipeline építés

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

  • Hadoop (HDFS, YARN) mély ismerete,
  • készségszintű SQL tudás,
  • valamilyen objektumorientált programozási nyelvben szerzett tapasztalat,
  • Linux/Windows adminisztrátori tapasztalat,
  • statisztikai alapismeretek,
  • önállóság,
  • gyors tanulási és alkalmazkodási készség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • proaktivitás,
  • precizitás

ELŐNYT JELENT

  • BI eszközökben/vagy adatvizualizációban szerzett tapasztalat (pl.: Tableau),
  • Cloudera technológiákban szerzett tapasztalat,
  • Machine Learning algoritmusok használatában szerzett tapasztalat,
  • Spark,
  • Python/R

Munkavégzés helye

Budapest

Várunk csapatunkba!
Jelentkezz 2 egyszerű lépésben, vagy küldd el a szakmai anyagodat a job@nextent.hu címre.

(Nem kötelező kitölteni, de örülnénk, mert kíváncsiak vagyunk!)