A Nextent Informatika Zrt. egy innovatív, saját fejlesztőcsapattal rendelkező cég.

Vezető informatikai tanácsadási, rendszerfejlesztési és integrátori szolgáltatásokat kínálunk a közép- és nagyvállalati szektor számára.

Főbb tevékenységi területeink az üzleti döntéstámogatás, innovatív technológiák alkalmazása, adattárházak és jutalékelszámoló rendszerek építése, üzleti folyamatokat támogató tevékenység és integrációs megoldások, hangbányászat, tanácsadás, alkalmazástámogatás, projektmenedzsment és egyedi alkalmazások fejlesztése.

Amit kínálunk

  • lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos fejlesztési feladatok
  • emberközpontú vezetés

A munkakör célja

  • Szoftver követelmények, rendszertervek készítésében való részvétel
  • Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven
  • Tesztprogramok fejlesztése
  • Szoftvertesztelés (fejlesztői tesztek)

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

  • 1-3 év C programozói tapasztalat
  • angol nyelv ismerete szakmai anyagok, előadások feldolgozásához, levelezéshez
  • önállóság
  • gyors tanulási és alkalmazkodási készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • proaktivitás
  • precizitás

ELŐNYT JELENT

  • mikrokontroller programozás
  • Assembly programozási nyelv ismerete
  • Matlab nyelv ismerete
  • rendszerközeli programozás
  • agilis módszertan, riporting- és üzleti intelligencia eszközök, rendszerek ismerete
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Várunk csapatunkba!
Jelentkezz 2 egyszerű lépésben, vagy küldd el a szakmai anyagodat a job@nextent.hu címre.

(Nem kötelező kitölteni, de örülnénk, mert kíváncsiak vagyunk!)