Nextent Informatika

Pörgős, fiatalos, mindig fejlődni vágyó csapat vár. A változatos fejlesztési feladatok nem hagynak majd unatkozni, amihez rugalmas munkafeltételeket és környezetet biztosítunk. Minden lehetőséget megadunk arra, hogy fejleszd magad, és tedd mindezt egy olyan cégnél, ahol tudásodnak megfelelő versenyképes fizetést nyújtunk.

Örülünk egymás sikerének és segítjük egymást a munkában. Itt igazi családias csapatra találsz!

Java fejlesztőként,

  • aktívan részt veszel hosszú távú fejlesztői projektekben, kisebb csapatban együttműködve innovatívan gondolkodó kollégáiddal
  • többrétegű alkalmazásokat tervezel és fejlesztesz nagyvállalati környezetben
  • részt veszel szoftverkövetelmények és rendszertervek készítésében
  • feladatod a szoftvertesztelés (fejlesztői tesztek) is

Ami rád vár

  • inspiráló munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés/tanulás professzionális kollégáktól
  • ötleteid megvalósításának lehetősége, aktív, támogató környezetben
  • tréningek és angol nyelvtanfolyam
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes juttatási csomag (akár bruttó 700.000 forintos fizetés)

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

  • magabiztos Java SE tudás
  • relációs adatbáziskezelő (pl. MySQL, PostgreSQL, Oracle) és SQL ismeretek
  • OOP alapelvek, tervezési minták ismerete
  • legalább egy verziókezelő rendszer ismerete (pl. SVN, Git)
  • angol nyelv aktív ismerete szakmai anyagok, előadások feldolgozásához, levelezéshez
  • önállóság, proaktivitás, precizitás
  • gyors tanulási és alkalmazkodási készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • rendszerszemlélet

ELŐNYT JELENT

  • Java EE tapasztalat
  • webes alkalmazásfejlesztési tapasztalat (HTML, CSS, JavaScript, és kapcsolódó keretrendszerek)
  • Python (és Flask keretrendszer) ismerete
  • alkalmazásszerverek ismerete (pl. Tomcat, Weblogic)
  • konténer platformok ismerete (pl. Docker, Kubernetes)
  • CI rendszer ismerete (pl. Gitlab, Jenkins, Travis)
  • felhő alapú platform ismerete (pl. AWS, Azure)
  • analitikus gondolkodásmód
  • rendszertervezésben szerzett tapasztalat
  • Full stack developer szemlélet és tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Várunk csapatunkba!
Jelentkezz 2 egyszerű lépésben, vagy küldd el a szakmai anyagodat a job@nextent.hu címre.

(Nem kötelező kitölteni, de örülnénk, mert kíváncsiak vagyunk!)