A Nextent Informatika Zrt. egy innovatív, saját fejlesztőcsapattal rendelkező cég.

Vezető informatikai tanácsadási, rendszerfejlesztési és integrátori szolgáltatásokat kínálunk a közép- és nagyvállalati szektor számára.

Főbb tevékenységi területeink az üzleti döntéstámogatás, innovatív technológiák alkalmazása, adattárházak és jutalékelszámoló rendszerek építése, üzleti folyamatokat támogató tevékenység és integrációs megoldások, hangbányászat, tanácsadás, alkalmazástámogatás, projektmenedzsment és egyedi alkalmazások fejlesztése.

Amit kínálunk

  • lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos fejlesztési feladatok
  • emberközpontú vezetés

A munkakör célja

  • Java alkalmazások kliens-szerver oldali fejlesztése
  • részvétel a specifikáció készítésében
  • tervezési tevékenység aktív támogatása
  • tesztelési feladatok, hibák javítása
  • dokumentáció készítése

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

  • szakirányú végzettség
  • 3-5 év Java EE tapasztalat
  • Python tapasztalat
  • Angular JS tapasztalat
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Szerver és/vagy kliens oldali keretrendszerek ismerete
  • angol nyelvtudás (szakmai anyagok, előadások feldolgozásához, levelezéshez)
  • önállóság
  • gyors tanulási készség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • proaktivitás

ELŐNYT JELENT

  • szoftverfeljesztési módszertanok, riporting eszközök, üzleti intelligencia eszközök, rendszerek ismerete.

Munkavégzés helye

Budapest

Várunk csapatunkba!
Jelentkezz 2 egyszerű lépésben, vagy küldd el a szakmai anyagodat a job@nextent.hu címre.

(Nem kötelező kitölteni, de örülnénk, mert kíváncsiak vagyunk!)