Nextent Informatika

Pörgős, fiatalos, mindig fejlődni vágyó csapat vár. A változatos fejlesztési feladatok nem hagynak majd unatkozni, amihez rugalmas munkafeltételeket és környezetet biztosítunk. Minden lehetőséget megadunk arra, hogy fejleszd magad, és tedd mindezt egy olyan cégnél, ahol tudásodnak megfelelő versenyképes fizetést nyújtunk.

Örülünk egymás sikerének és segítjük egymást a munkában. Itt igazi családias csapatra találsz!

BI szakemberként,

  • aktívan részt veszel hosszú távú fejlesztői projektekben, kisebb csapatban együttműködve innovatívan gondolkodó kollégáiddal
  • vizualizációkat, riportokat készítesz
  • feladatod lesz az ügyféligények felmérése a stratégiai célok támogatása érdekében
  • felülvizsgálod a funkcionális követelményeket
  • funkcionális specifikációk támogatásában veszel részt
  • üzleti adatmodelleket mutatsz be
  • adatelemzési tevékenységet végzel
  • megvizsgálod a problémákat, megismered és azonosítod az okokat

Ami rád vár

  • inspiráló munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés/tanulás professzionális kollégáktól
  • ötleteid megvalósításának lehetősége aktív, támogató környezetben
  • tréningek és angol nyelvtanfolyam
  • rugalmas munkaidő

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

  • Qlik Sense, Qlik View, Power BI
  • erős kommunikációs készség és kreativitás az adatmegjelenítéshez
  • ügyféligények megismeréséhez szükséges megfelelő nyitottság
  • agilis környezetben való munkavégzés
  • bizonyított készségek BI elemzésben
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv aktív ismerete szakmai anyagok, előadások feldolgozásához, levelezéshez
  • önállóság, proaktivitás, precizitás
  • gyors tanulási és alkalmazkodási készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • rendszerszemlélet

ELŐNYT JELENT

  • Tableau ismerete
  • látványtervezés
  • Python, R nyelv ismerete
  • webfejlesztési tapasztalat
  • adatbázis-tervezési technikák és SQL nyelv ismerete
  • csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • angol nyelvű környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Várunk csapatunkba!
Jelentkezz 2 egyszerű lépésben, vagy küldd el a szakmai anyagodat a job@nextent.hu címre.

(Nem kötelező kitölteni, de örülnénk, mert kíváncsiak vagyunk!)