Nextent Informatika

Pörgős, fiatalos, mindig fejlődni vágyó csapat vár. A változatos fejlesztési feladatok nem hagynak majd unatkozni, amihez rugalmas munkafeltételeket és környezetet biztosítunk. Minden lehetőséget megadunk arra, hogy fejleszd magad, és tedd mindezt egy olyan cégnél, ahol tudásodnak megfelelő versenyképes fizetést nyújtunk.

Örülünk egymás sikerének és segítjük egymást a munkában. Itt igazi családias csapatra találsz!

SZENIOR .NET FEJLESZTŐKÉNT

  • 6-8 fős szoftverfejlesztői csapatban részt veszel a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően
  • önállóan tervezel és kódolsz fontosabb modulokat
  • aktívan közreműködsz a szoftver és adatbázis architektúra tervezésében
  • részt veszel az Üzleti szoftvert támogató API, Library tervezésében, fejlesztésében (tapasztalattól függően)
  • adatbázis elemzések készítésével támogatod az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat
  • közreműködsz a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában

Ami rád vár

  • lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos fejlesztési feladatok
  • emberközpontú vezetés

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként
  • .NET keretrendszer és a C# nyelv
  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.Net, MVC, SOAP)
  • HTML és CSS ismeretek
  • MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata (tervezés, méretezés, tárolt eljárások optimalizálása)
  • Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Jó szakmai angol nyelvismeret

ELŐNYT JELENT

  • telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)
  • jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)
  • Reactive Extensions

Munkavégzés helye

Budapest

Várunk csapatunkba!
Jelentkezz 2 egyszerű lépésben, vagy küldd el a szakmai anyagodat a job@nextent.hu címre.

(Nem kötelező kitölteni, de örülnénk, mert kíváncsiak vagyunk!)